Personální specialista

  • Břidličná

Pracovní místo ( Personální specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167
Požadujeme - samostatnost, otevřenost a cílevědomost, být aktivní, mít svůj názor, přicházet s nápady a realizovat je, nebát se oslovit a jednat s cizími lidmi, ale umět i naslouchat, kvalitní čeština, dobré komunikační a organizační schopnosti, ideálně (ale není podmínkou) vzdělání humanitního směru - VŠ, vyšší odborné nebo SŠ, popř. zkušenost s prací v personalistice
Mzda 18.000,- až 25.000,- / měsíc (dle praxe v oboru) vč.prémií.
Hlásit se u Mgr. Škrkoňové - tel. č. 554 222 646
Z : 1.10.2018 A : 31.10.2018 A : 28.1.2019
A : 5.3.2019
Volné místo personální specialista pro lokalitu Břidličná.