elektromechanik

  • Rokycany

Pracovní místo ( elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Madlonova 21, 337 01 Rokycany
Náplň práce: montáže elektrické části obráběcích strojů, elektroinstalace rozvodů na stroji, spolupráce při instalaci a oživování stroje, čtení a používání technických podkladů
Požadujeme: ochota k výjezdům na montáže (tuzemsko, zahraničí), technické myšlení a dovednosti, ŘP skupiny B
Nabízíme: platové ohodnocení od 20.000,- do 40.000,- Kč/měs., závodní stravování. Po prvním roce práce bude smlouva upravena na dobu neurčitou.
Kontakt e-mailem:: Soňa Zajícová, e-mail: zajicova@pressl.cz, tel. 606 098 332
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Rokycany.