Elektronik-Konstruktér

  • Husinec

Pracovní místo ( Elektronik-Konstruktér ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
Elektro-technická, testovací, dokumentační, příp. experimentální činnost v rámci Laboratoře neutronové fyziky ÚJF AV ČR zaměřené na výzkum materiálů metodami neutronové difrakce.
Požadujeme
• VŠ/SŠ vzdělání elektro-technického směru
• znalost práce s PC - Excel, Word
• znalost AJ (alespoň pasivní)
• zájem o další vzdělávání
• konstruktivní a inovativní myšlení
• technická zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• bezúhonnost

Tyto odbornosti jsou výhodou:
• programování v LabView, Pascal Script, Python, aj.
• zkušenosti s regulační technikou
• znalost CAD software (např. Autodesk Inventor, ABB RobotStudio)
Nabízíme
• zajímavou a perspektivní práci s možností osobního rozvoje
• profesní růst
• odborné vzdělávání, jazykové kurzy
• 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatková dovolená, stravenky, týdenní pracovní doba 36 hodin
V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis e-mailem na adresu onf@ujf.cas.cz. Prosíme, uvádějte následující text s Vaším e-mailem :
Souhlasím, aby mé osobní údaje, zaslané ÚJF AV ČR, v.v.i. se sídlem Husinec - Řež, čp. 130, 250 68 Řež byly v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., použity výhradně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání. Souhlas je dán na dobu jednoho roku a lze jej kdykoliv písemně odvo
Volné místo elektronik-konstruktér pro lokalitu Husinec.