Autoklempíř - karosář

  • Dolní Rychnov

Pracovní místo ( Autoklempíř - karosář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabídka zaměstnání:

Hledáme: autoklempíře

Funkce: karosář

Pracovní zařazení: Automobilní oddělení, dopravní skupina KŘPKK v Dolním Rychnově Dobrovského 1935

Popis práce: zhotovování nebo výměna poškozené části karoserie nebo kostry automobilu, včetně vyvařování, zhotovování dílců karoserie z různých druhů materiálů a montáž nábytkových skupin do speciálních a účelových vozidel, opravy značně deformované karoserie prováděné ručně nebo hydraulickým zařízením a plamenem, opravy havarovaných vozidel s rozsáhlým poškozením včetně vyrovnání geometrie vozidla stanovené výrobcem.

Specifikace: běžné karosářské práce a lícování karoserií (oprava, vyrovnávání deformací, výměna a montáž jednotlivých částí, seřizování částí karoserií), výměna zasklených částí.

Požadujeme: SOU s výučním listem v oboru karosář nebo klempíř

Pracovní úvazek: plný úvazek - 40 hodin/týden (pracovní doba 7.00 - 15.30)

Předpokládaný nástup: 01. 11. 2018 nebo dle dohody
- doba určitá 1 rok
- 3 měsíce zkušební doba

Plat: 7. platová třída, platový tarif určen dle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.:
- základní plat: 14.740,- Kč až 22.170,- Kč dle započitatelné praxe
- osobní příplatek přiznán po uplynutí zkušební doby

Místo výkonu práce: Dolní Rychnov Dobrovského 1935

V případě zájmu: zašlete životopis včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu david.rajek@pcr.cz nebo doručte poštou na adresu krajského ředitelství k rukám Davida Rájka nejpozději do 14. 10. 2018. Vaše případné dotazy zodpoví uvedené kontaktní osoba.

Adresa pro doručení: Dolní Rychnov, Dobrovského 1935, P