Asistent/ka jednatelů

  • Kolín

Pracovní místo ( Asistent/ka jednatelů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:
e-mailem - zaslat životopis na prace@jon.cz
osobně - PO 09:00-10:00hod

Pracovní doba: 08:30 - 17:00hod

Náplň práce:
- vedení komplexní agendy sekretariátu jednatelů společnosti
- organizační a administrativní podpora
- plánování a organizování kalendáře - schůzek a porad, včetně zpracování výstupů
- příprava a zpracování podkladů, dat a prezentací
- zpracovávání a vyřizování došlé/odeslané pošty včetně práce s datovou schránkou a interními komunikačními nástroji
- spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme:
- vyzrálou a stabilní osobnost
- základní orientace v legislativě
- praxe na pozici asistentky/asistenta středního nebo vrcholového managementu výhodou
- praxe z prostředí velké společnosti je výhodou
- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
- Aj - pokročilá (slovem i písmem)
- výborné komunikační i organizační schopnosti
- zodpovědný, loajální, vstřícný, proaktivní a asertivní přístup
- schopnost rozlišit priority a řídit časový harmonogram svůj i svých nadřízených
- profesionální a příjemné vystupování, schopnost chovat se s nadhledem i ve stresových situacích
- přesnost, pečlivost a spolehlivost
- MS-Office - uživatelská znalost
- ŘP B

Nabízíme:
- zajímavou, různorodou a odpovědnou práci
- motivující mzdové ohodnocení
- profesní i osobnostní rozvoj jsou pro nás důležité a proto máme systém vzdělání
- nadstandartní zaměstnanecké výhody jsou zpestřením, na které se dá lehce zvyknout (notebook, telefon, auto)
Volné místo asistent/ka jednatelů pro lokalitu Kolín.