obchodní zástupce pro projekt ovoce a zelenina do škol

  • Žatec

Pracovní místo ( obchodní zástupce pro projekt ovoce a zelenina do škol ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Žatec
požadujeme:
Pracovní náplň: návštěva škol v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol. Organizace a účast na vitamínových dnech na školách. Příprava a vychystávání zboží pro školy ve skladě. Oslovení a vyhledávání nových škol.
Požadujeme: příjemné a profesionální vystupování, kladný vztah k dětem, ŘP sk. B, spolehlivost, zodpovědnost, praxe obchodního zástupce výhodou.
Nabízíme: pestrou a zajímavou práci, možnost tvořivě se podílet na projektu, práci s dětma a propagaci zdravého životního stylu.
Služební byt za zvýhodněných podmínek v areálu firmy, možnost finančního růstu, příspěvek na stravu, možnost nákupu ovoce a zeleniny za zvýhodněné ceny, stabilitu.
kontakt: 725860585, jirina.fricova@ozbrazda.cz
Volné místo obchodní zástupce pro projekt ovoce a zelenina do škol pro lokalitu Žatec.