Online marketingový specialista

  • Tábor

Pracovní místo ( Online marketingový specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: pokročilá správa, optimalizace a tvorba PPC kampaní (Adwords, Sklik), správa FB kampaní, zbožové vyhledávače, správa e-mailingu (strategie), správa remarketingu, návrhy a realizace nových řešení, plnění stanovených cílů, dodržování stanovených metrik
Požadujeme: zkušenosti ze světa online marketingu- PPC, Google analytics, zbožové vyhledavače, SEO, FB marketing, analytické myšlení, schopnost optimalizace kampaní, návrhy nových řešení/automatizace, testování, ochota a schopnost učit se novým věcem, ukončené SŠ s maturitou, výborná znalost českého jazyka
Odpovídající platové ohodnocení, zázemí stabilní a úspěšné obchodní společnosti, práci v přátelském kolektivu, možnost platového růstu v případě dobrých výsledků a spolehlivosti, služební mobil s neomezeným tarifem pro služební i soukromé účely, nápoje zdarma-káva a čaj, firemní produkty po zkušební době s výraznou slevou
Kontakt: emailem, telefonicky.
Volné místo online marketingový specialista pro lokalitu Tábor.