pracovník v sociálních službách, pečovatel/ka

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( pracovník v sociálních službách, pečovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE DPČ, DPP NEBO ZKRÁCENÝ ÚVAZEK
Požadujeme:
fyzická zdatnost; řidičský průkaz sk. B; dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti; schopnost empatie a sociálního cítění; vysokou míru zodpovědnosti
Popis činnosti:
rozvoz a donáška obědů; pomoc a podpora při podávání jídla a pití; komplexní péče o domácnost uživatelů; osobní hygiena uživatelů; práce o víkendu a večerech
Nabízíme:
spolupráce formou DPČ nebo zkrácený úvazek; pracoviště Jindřichův Hradec a okolí; práce SO + NE: 2,5h ráno, 2,5h v poledne, 2,5h večer; práce PO - PÁ: cca 3h ve večerních hodinách.

V případě zájmu či konkrétnějších informací kontaktujte Bc. Petru Košinovou, kosinova@dfkgroup.cz, 724 927 934.
Volné místo pracovník v sociálních službách, pečovatel/ka pro lokalitu Jindřichův Hradec.