Projektový vedoucí

  • Čáslav

Pracovní místo ( Projektový vedoucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Láká Vás pracovat v týmu, mít flexibilní pracovní dobu a neustále se rozvíjet? Pak Vám nabízíme ideální příležitost realizovat své plány.
Prosperující společnost z oblasti automotive hledá nového kolegu na pozici
PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Popis pracovní pozice:
- příprava, plánování a zavádění nových projektů do výroby – APQP
- tvoří flow charty výroby, procesní FMEA a spolupracuje na tvorbě KP – kontrolních plánů
- vyhodnocuje náklady na projekt
- odpovědnost za vzorkování
- spoluodpovědnost za aplikaci nových, moderních procesů a technologií do výroby
- spolupracuje s obchodním oddělením při přípravě podkladů pro poptávkové řízení
- provádí aktualizaci výkonových norem

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/VŠ technického směru
- anglický jazyk slovem i písmem
- zkušenosti s řízením projektů ve strojírenském oboru
- tvorba technické dokumentace
- organizační schopnosti
- schopnost analytického řešení přímo ve výrobě
- časová flexibilita, řidičský průkaz B

Nabízíme:
- zázemí nadnárodní, moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- 5 týdnů dovolené
- roční valorizace platu
- dotované závodní stravování
- možnost kariérního růstu
- účast na projektech významných zákazníků z automobilového průmyslu
- odborná školení i v zahraničních pobočkách
- firemní akce
Volné místo projektový vedoucí pro lokalitu Čáslav.