Obchodní zástupce pro Teplicko a Mostecko

  • Děčín

Pracovní místo ( Obchodní zástupce pro Teplicko a Mostecko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výkon práce převážně z domova. Nástup možný ihned. (Teplicko, Mostecko)

Rozšiřujeme náš webdesignerský tým o obchodní zástupce, kteří mají chuť rozvíjet s námi činnost v nové firmě, zabývající se tvorbou internetových stránek a vývojem vlastního redakčního systému.

NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace se zákazníky (telefon, e-mail, obchodní schůzky)
- analyzování potřeb zákazníků
- poskytování informací zákazníkům
- aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků
- uzavírání, změny a vypovídání písemných smluv se zákazníky
- školení zákazníků v obsluze CMS
- řešení reklamací
- komunikace s ostatními členy týmu (e-mail, Skype a dle potřeby osobně s Děčíně)

POŽADUJEME:
- dobré komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi
- dobrou znalost českého jazyka
- základní znalost prostředí internetu (zbytek zaškolíme)
- aktivní sebevzdělávání (v tomto oboru téměř nutností)
- řidičský průkaz sk. B a vlastní auto velkou výhodou

NABÍZÍME:
- zaměstnání i bez předchozí praxe v oboru (při splnění požadavků)
- časově flexibilní práci převážně z domova (s výjimkou obchodních schůzek)
- 18% z příjmů z uzavřených obchodů nad minimální měsíční výkon,
- průběžné vzdělávání v kvalitních obchodnických a webdesignových kurzech
- po zapracování možnost zvýšení pracovního úvazku s navýšením hodinové mzdy
- při práci na pracovní smlouvu navíc možnost podílet se na budování obchodní strategie
- až 10 dní dovolené navíc,

Pozice je ideální jako přivýdělek k jiným příjmům či během studií. Možné i na dohodu na dobu určitou.

Kontaktní osoba:
Michal Hanzlík, e-mail: vedeni-spolecnosti@michal-hanzlik.cz
Volné mí