Vedoucí stavební výroby a údržby

  • Cheb

Pracovní místo ( Vedoucí stavební výroby a údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: od 35.000,- Kč + prémie. Pracovní doba: 7:00-15:30 h. Náplň práce: vedení spojeného střediska (stavební údržba, veřejné osvětlení, místní komunikace), kontrola nákladů a výnosů středisek a jednotlivých zakázek, kontrola a předávání podkladů k fakturaci, kontrola a likvidace došlých faktur, kontrola projektové dokumentace (PD) a její kompletnosti, zpracování výkazů výměr dle PD, kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s PD, zpracování cenových nabídek pro investory, výběr a oslovení subdodavatelů, komunikace a samostatná jednání se subdodavateli, kontrola obsahové a cenové správnosti předložených cenových nabídek subdodavatelů vč. vyhodnocení, návrhy alternativních technických řešení, zpracování hmg stavby, příprava smluv o dílo a objednávek, příprava a vyhotovení rozpočtů na zakázky. Požadujeme: vzdělání (stavební směr, pozemní nebo dopravní stavby), orientace v projektové dokumentaci, řidičský průkaz sk. B, uživatelská znalost MS Office a rozpočtářských programů (KROS), komunikativnost a schopnost samostatných jednání, autorizace ČKAIT (dopravní nebo pozemní stavby), popř. autorizovaný/á stavitel/ka, reference minimálně jednoho předchozího zaměstnavatele, praxe 8 let. Nabízíme: stravenky, služební telefon, služební vůz, týden dovolené navíc. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 6:30-15:00 h) anebo e-mailem.
Volné místo vedoucí stavební výroby a údržby pro lokalitu Cheb.