Asistenti - produkční

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Asistenti - produkční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: zajištění chodu recepce, každodenní komunikace s klienty, kompletní vedení drobných zakázek, administrativa, nákup materiálu, expedice, spolupráce s grafickým oddělením.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, dobrou znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou, ŘP sk. B, výbornou znalost práce na PC a internetu, komunikativní, dynamickou a samostatnou osobnost, organizační schopnosti a výborný time management, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost proti stresu, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: nástup ihned, platové ohodnocení odpovídající pracovní pozici, stravenky, čtvrtletní podíly na zisku, mobil a neomezený tarif, vlastní notebook, příjemné pracovní prostředí, možnost prodloužení doby určité.
Prvné kontakt: osobně (po-pá 8-16 h.) nebo emailem.
Volné místo asistenti - produkční pro lokalitu Valašské Meziříčí.