Logistici obalového materiálu

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Logistici obalového materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LOGISTICI OBALOVÉHO MATERIÁLU
Náplň práce: řízení a optimalizace procesu pohybu obalového materiálu ve firmě na základě požadavků zákazníka a potřeb firmy. Zpracovává balící předpisy pro nové výrobky. Provádí měsíční inventuru obalového materiálu.
Požadujeme: Vzdělání středoškolské, znalost procesů a principů strategického nákupu a podnikové logistiky. Znalost německého nebo anglického jazyka – úroveň B1. Znalost z oblasti obchodu a logistiky. Znalost PC (MS Office). Řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: Příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, firemní akce, dovolená navíc v závislosti na délce PP, zdravotní volno, Vánoční odměny, měsíční prémie navíc, výhodný telefonní tarif, permanentky na masáže a bazén, benefitní karty Edenred.
Nástup možný dle dohody, možnost prodloužení doby určité.
ov. 12.11.
Volné místo logistici obalového materiálu pro lokalitu Valašské Meziříčí.