investiční referent/ka oddělení realizace investic odboru investic

  • Brno

Pracovní místo ( investiční referent/ka oddělení realizace investic odboru investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
investičního referenta/investiční referentky oddělení realizace investic odboru investic
s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo náměstí 449/3,
Předpoklady a požadavky: dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor nejlépe stavebního zaměření, znalosti oboru postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů - znalost zákona o krajích; stavební zákon; zákon o zadávání veřejných zakázek; praxe ve státní správě nebo samosprávě vítána
další dovednosti schopnost samostatné i týmové práce, schopnost aktivně přistupovat k řešení problému, tvůrčí a analytické myšlení, dobré komunikační, organizační i prezentační schopnosti, uživatelská znalost MS Office, ochota se dále vzdělávat a aplikovat získané znalosti, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost
Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou, zajímavá, tvůrčí práce při přípravě a realizace investičních akcí, pružná pracovní doba, pracovní prostředí s moderním vybavením
pět týdnů dovolené, stravenky, sick days, finanční příspěvky na penzijní připojištění, finanční příspěvky na Benefits Card, finanční příspěvky na návštěvy divadelních představení, široké možnosti dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů, firemní mateřskou školku
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 8. října 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Kra