Administrativní a spisový pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativní a spisový pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče na pracovní pozici
Náplň práce:
zajišťování administrativní agendy; administrativní činnosti související s agendou trvalých, dlouhodobých a přechodných pobytů zahrnující údaje chráněné podle příslušných právních předpisů; komunikace s orgány státní správy a nevládními neziskovými organizacemi.
Místo výkonu práce: Brno
Kvalifikační požadavky: SŠ s maturitou
Další předpoklady:
schopnost samostatné i týmové práce, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
trestní a morální bezúhonnost,
znalost správního řízení výhodou,
státní občanství ČR podmínkou, místo není vhodné pro OZZ/OZP.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 8. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Požadované doklady:
strukturovaný životopis,
před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.
Předpokládaný nástup: listopad 2018. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti s 3 měsíční zkušební dobou.

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 30.9.2018 na e-mailovou adresu tp.brno@mvcr.cz s předmětem přijímací řízení. Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Volné místo a