Administrativní pracovník

  • Blansko

Pracovní místo ( Administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

˘zpracování objednávek a komunikace se zákazníky
˘dohled nad plněním termínů zadaných zakázek, vyhodnocení a report zákazníkům
˘zajišťování přepravy tuzemsko i zahraničí
˘příprava dodacích listů a etiket k expedici
˘další asistentské práce
Požadavky
˘SŠ vzdělání
˘AJ nebo NJ na pokročilé úrovni (mejlové korespondence se dceřinou společností v Německu)
˘uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Excel, Word, Internet)
˘znalost prostředí na internetu - uživatelsky
˘reprezentativní vzhled a vystupování, organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
˘ochotu učit se novým věcem, pečlivost, časová flexibilita
˘praxe na asistentské pozici výhodou
˘ŘP sk. B
Nabídka
˘zázemí stabilní firmy s dobrou pozicí na trhu
˘předpoklad dlouholetého setrvání u firmy
˘příjemné pracovní prostředí
˘odpovídající platové ohodnocení
˘příspěvek na stravování
˘práce na plný úvazek
První kontakt telefonicky 728 898 892 nebo na mail: zvejska@bustec.cz
Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Blansko.