VEDOUCÍ LOGISTICKÉHO CENTRA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ LOGISTICKÉHO CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou od 1. 11. 2018 do 31. 12. 2019 s možností prodloužení
- Náplň práce: celkové vedení provozu skladu s léčivy, optimalizace skladových procesů a činností směn, řízení efektivního uspořádání sortimentu na skladě, nastavování motivací podřízeným, vyhodnocování výkonů a příprava mezd, zajišťování údržby skladu a jeho vybavení, vytváření vhodného prostředí pro zaměstnance
- Požadujeme: min. ÚSV, organizační schopnosti pro směnný provoz s cca 50 pracovníky; umění jednat s lidmi, flexibilita, výkonnost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, zkušenost na blízké pozici min. 3 roky.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, služební vozidlo, dovolená navíc, kurzy AJ, možnost nákupu zboží se slevou
- Kontakt: Sisková Hanková Romana Mgr., e-mail: personalista@pharmos.cz
Volné místo vedoucí logistického centra pro lokalitu Hradec Králové.