Optometrista

  • Prachatice

Pracovní místo ( Optometrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme optometristu pro plánované otevření optiky v Prachaticích. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru, nadšení pro osobní rozvoj a vzdělávání, ochotu poskytovat kvalitní služby za příznivé ceny. Nabízíme práci v příjemném prostředí, jednosměnný provoz, zvýhodněný nákup optických pomůcek, příspěvek na dopravu do zaměstnání, služební vůz, stravenky, finanční odměny za ekonomický růst prodejny.

První kontakt nutno učinit telefonicky, případně emailem.
Kontaktní osoba: Eliška Kosová, Tel. :731 903 537, Email: doktoroptikgroup@seznam.cz
Volné místo optometrista pro lokalitu Prachatice.