referent/referentka veřejných zakázek oddělení veřejných zakázek odboru investic

  • Brno

Pracovní místo ( referent/referentka veřejných zakázek oddělení veřejných zakázek odboru investic ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Strukturovaný profesní životopis zasílejte na e-mailovou adresu:
kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz nejpozději do 8. října 2018.

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku na místo referenta/referentky veřejných zakázek oddělení veřejných zakázek odboru investic
s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno
(pracovní poměr na dobu určitou - po dobu trvání mateřské dovolené)
Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www.kr-jihomoravsky.cz (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=13613&TypeID=1)

Uchazeči/uchazečky musí splňovat následující požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
studijní obor: právo
znalosti oboru: vítána praxe či teoretická znalost oblasti zadávání veřejných zakázek a problematiky závazkových vztahů, ale pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy či právníky se zkušenostmi z jiných oblastí
požadavek na zvláštní odbornou způsobilost: není
praxe ve státní správě nebo samosprávě není vyžadována
požadované jazykové znalosti: nejsou

NABÍZÍME:
zajímavou práci v perspektivní oblasti práva,
spolupráce na projektech spolufinancovaných z EU,
osobní přístup mentora během zkušební doby, kvalifikované uvedení do problematiky zadávání veřejných zakázek i fungování krajského úřadu,
osobní příplatek a odměny odpovídající dosahovaným výsledkům,
5 týdnů dovolené, 3 plně hrazené sick days,
pružnou pracovní dobu,
široké možnosti dalšího vzdělávání, účast na odborných konferencích,
příspěvek na stravování,