TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
zodpovídat za rychlé a kvalitní odstraňování poruch všeho zařízení MaR techniky
specifikace nových součástek a ND MaR
spolupracovat s externí firmou zajištující servis a havárie MaR
organizovat a samostatně provádět opravy, seřízení a zkoušení všech prvků řídících a regulačních systémů, včetně vizualizací a periferních zařízení
zavádění automatizace MaR
údržba MaR
preventivní údržba, odstraňování závad z revizí
montáže, opravy i údržba elektroinstalací
Požadavky:
SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
zkušenosti a znalosti z oblasti MaR nejlépe v chemickém či potravinářském provozu
vyhláška 50/1978 Sb., §6 a výše
znalost řídicího systému Simatic
znalost funkce a nastavení modulů Siemens
znalost nastavování frekvenčních měničů, servopohonů a převodníků
zkušenosti s komunikačními protokoly HART a Profibus - Modbus
Časovou flexibilitu a aktivní přístup
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu.
Práci v moderním výrobním podniku.
Profesní školení
Možnost firemního ubytování.
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, stravenky bez doplatku…)
Mzda: od 30 000,- Kč; dle praxe a zkušeností
Požadovaný nástup: ihned, jinak dle dohody
Místo výkonu práce:výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: info@temperatior.cz
Volné místo technik měření a regulace pro lokalitu Liberec.