ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ - ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní Vaší pracovní činnosti bude údržba stávajícího majetku a technologií.
Náplň práce:
Elektroúdržba výrobních linek a zodpovědnost za jejich technický stav.
Elektroúdržba nevýrobního zařízení závodu.
Běžná denní údržba elektrických zařízení, preventivní a proaktivní údržba.
Základní mechanická údržba - mechanika, pneumatika, hydraulika.
Řešení aktuálních havárií ve výrobě.
Požadavky:
SOU, SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky praxe v oboru podmínkou.
Odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - min. § 6.
ŘP skupiny B.
Oprávnění k řízení VZV a jeřábnické zkoušky výhodou.
Dodržování BOZP a OŽP.
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Ochotu učit se novým věcem.
Časovou flexibilitu a aktivní přístup.
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr v nepřetržitém provozu.
Práci na směny (7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00).
Práci v moderním výrobním podniku.
Perspektivu dalšího rozvoje.
Možnost firemního ubytování.
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky bez doplatku…)
Mzdové ohodnocení:
Základní mzda od 30 000,- Kč dle praxe a zkušeností + měsíční prémie
Požadovaný nástup: Dohodou
Místo výkonu práce: Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích.
Kontaktní informace: info@temperatior.cz
Volné místo elektrikář - údržbář pro lokalitu Liberec.