SALES MANAGER

  • Liberec

Pracovní místo ( SALES MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sales manager je zodpovědný za aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, administraci obchodních případů, péči o stávající dodavatele a zákazníky. Správu portfolia železničních vagónů a organizaci vlečky.
Požadujeme:
VŠ/SŠ
Komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ, RJ výhodou
Výborné komunikační schopnosti
Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou, vhodné i pro absolventy
Odolnost vůči stresu
Aktivní znalost MS Office
Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
Zajímavou práci v moderním chemickém provoze
Zaměstnanecké výhody
Práci na hlavní pracovní poměr
Možnost firemního ubytování
Mzda: Od 30.000,- Kč dle praxe a zkušeností + měsíční prémie, navýšení po zapracování
Požadovaný nástup: Dle dohody
Místo výkonu práce:
Výrobní závod Liberec - Rochlice.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: info@temperatior.cz
Volné místo sales manager pro lokalitu Liberec.

Vložit inzerát