vedoucí odboru zdravotnictví

  • Brno

Pracovní místo ( vedoucí odboru zdravotnictví ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo
vedoucí/vedoucího odboru zdravotnictví s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno
Předpoklady a požadavky:
dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
studijní obor nejlépe ekonomie, právo, lékařství
znalosti oboru právní a ekonomický přehled o výkonu státní správy a samosprávy a problematiky na úseku zdravotnictví v Jihomoravském kraji
zvláštní odborná způsobilost ve zdravotnictví nebo při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru)
praxe minimálně 3 roky na místě vedoucího zaměstnance; výhodou praxe ve veřejné správě
vítána aktivní znalost AJ nebo NJ
další dovednosti
teoretická, odborná a metodická způsobilost v dané oblasti
schopnost aplikace získaných vědomostí, odborných znalostí a nových postupů
velmi dobré komunikační schopnosti
schopnost vést dialog, argumentovat, asertivně jednat, rozhodovat pod tlakem
organizační schopnosti se zaměřením na podřízené zaměstnance - schopnost řídit, delegovat a formovat pracovní tým
rozpoznání, podpora a využití potenciálu podřízených zaměstnanců
schopnost vysokého pracovního nasazení, odolnost vůči stresu,
prezentační dovednosti
schopnost koncepční práce
výborná uživatelská znalost MS Office
vítáno řidičské oprávnění skupiny B
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 15. října 2018. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Ji