Psycholog

  • Horní Slavkov

Pracovní místo ( Psycholog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky na tel: 352 660 204
- e-mailem: zbrejchova@vez.hsl.justice.cz

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie, studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový
- zdravotní a osobnostní způsobilost
- znalost práce na PC
- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost

Platové podmínky:
- platové ohodnocení dle § 122 odst.1 zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., 12. platová třída + zvláštní příplatek.
Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená.

Zaměstnanecké výhody:
- možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb
rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních
sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)
- poskytujeme 5 dnů indispozičního volna, odměnu při životním a pracovním výročí
možnost ubytování, závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání
Praxe v oboru výhodou.
3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnocení bude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou

Strukturovaný životopis zasílejte na email zbrejchova@vez.hsl.justice.cz.