Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s.

  • Sokolov

Pracovní místo ( Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:
- Datinský Petr - tel: 604 849 810
- e-mail: petr.datinsky@cmss-oz.cz

Upřesňující informace:
CO VÁS ČEKÁ:
- činnost, která má opravdu smysl a každý den vás nové zkušenosti posunou dál
- schůzky s klienty a řešení jejich finančních potřeb
- plánování kalendáře - skloubit pracovní i osobní aktivity necháme na vás
- prohlubování znalostí v oblasti financí, prodejních a komunikačních dovedností
- široká produktová nabídka: stavební spoření, doplňkové penzijní spoření, půjčky ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, rizikové životní pojištění, běžné účty

CO OČEKÁVÁME MY:
- baví vás povídat si s lidmi osobně i po telefonu
- máte dobrý pocit, když můžete lidem pomoci
- máte vlastní nápady, které také dotáhnete do konce
- máte maturitu a čistý trestní rejstřík

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:
- veškerá školení zdarma
- již existující klientský kmen do vaší správy
- prodejní materiály a silnou podporu odchodních týmů
- příležitost zajímavých výdělků, na období prvních 3 měsíců min. 28 000 Kč/měsíc
- svobodu v organizaci času a práce
- možnost profesního růstu a osobního rozvoje

Místo výkonu práce: náměstí Budovatelů 1423, 356 01 Sokolov
Volné místo specialista finančních produktů českomoravské stavební spořitelny, a.s. pro lokalitu Sokolov.