zástupce/kyně vedoucího prodejny

  • Dobřany

Pracovní místo ( zástupce/kyně vedoucího prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: vzdělání min. vyučení, samostatnost,spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupúování, výhodou zkušenost s vedením kolektivu, potravinářský průkaz, základní znalost na PC.
Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu, vstupní zaškolení,nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv,nástup možný ihned, stravenky, bonusy.
Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji,prodej a nabídka zboží,obsluha zákazníků,spolupráce s vedením firmy.
Volné místo zástupce/kyně vedoucího prodejny pro lokalitu Dobřany.