Právník/právnička

  • Brno

Pracovní místo ( Právník/právnička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Brno

Charakteristika pozice:
Zaměstnanec zajišťuje činnosti spojené s mezinárodně-právní ochranou dětí a činnost ústředního orgánu dle mnohostranných mezinárodních smluv a unijních nařízení. Bude zařazen na služební místo formou pracovního poměru na dobu určitou jako zástup za rodičovskou dovolenou.

Platové podmínky: v souladu se zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě a nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců., 13. platová třída.

Termín nástupu: dle dohody, nejdříve 1. října 2018

Požadujeme:
o vzdělání - vysokoškolské (magisterský studijní program v oboru právo)
o znalost mezinárodního práva soukromého a rodinného práva
o aktivní znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou
o dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, ASPI)
o samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
o zajímavou práci v příjemném prostředí v centru Brna
o platové ohodnocení v závislosti na pracovních výsledcích
o podporu dalšího odborného vzdělávání
o možnost aktivně publikovat v odborných i laických periodikách
o účast na supervizích
o pět týdnů dovolené
o příspěvek na stravování
o příspěvek z FKSP
o přátelský pracovní kolektiv

Zájemci o volné pracovní místo doručí na Úřad motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky zasílejte do pondělí 24. září 2018 písemně na adresu Úřadu nebo e-mailem na adresu podatelna@umpod.cz

Dotazy směřujte telefonicky na Sekretariát Úřadu, tel.: 542 215 522, nebo písemně na výše zmíněnou e-mailovou adresu.
Vyhlašovatel si vyhrazuje pr