LÉKAŘ zdravotnického střediska Vazební věznice Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( LÉKAŘ zdravotnického střediska Vazební věznice Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zákonné a další předpoklady a požadavky:
- vysokoškolské vzdělání (specializace v oboru všeobecné lékařství)
- způsobilost k výkonu povolání dle z. č. 95/2004 Sb.
- atestován ve všeobecném lékařství
- trestní a morální bezúhonnost
- organizační a komunikační schopnosti
- psychickou způsobilost
- dobrý zdravotní stav.
Místo působiště: Vazební věznice Liberec
Předpokládaný termín nástupu: dle vzájemné dohody
Nabízíme:
- platová třída 14 (od 44.530,- Kč), zvláštní příplatek ve výši 6.000,- Kč a osobní ohodnocení
- jednosměnný provoz
- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na stravné (zajištěno ve vazební věznici)
- možnost zkráceného úvazku či uzavření dohody o pracovní činnosti.
Náležitosti:
- strukturovaný, profesní životopis
- fotokopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a to prostřednictvím prohlášení ve znění: Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběru na místo lékaře.
Požadované materiály zašlete na adresu:
Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, p.ú. 1, př. 400, 460 62 Liberec.
Obálku označte v levém dolním rohu LÉKAŘ.
Volné místo lékař zdravotnického střediska vazební věznice liberec pro lokalitu Liberec.