Všeobecná sestra v sociálních službách - směnující

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Všeobecná sestra v sociálních službách - směnující ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
• Vzdělání – všeobecná sestra, pracující bez odborného dohledu
• Znalost problematiky v oboru, zkušenosti s cílovou skupinou seniorů
• Odpovědnost, samostatnost, spolehlivost
• Pozitivní a aktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně
• Psychická odolnost
• Dobrá znalost práce na PC
• Bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Hlavní náplň práce:

• Zodpovědnost za chod daného úseku
• Dohlížení na kvalitu poskytované sociální služby
• Organizační zajištění služby (znalost IS CYGNUS výhodou)
• Přímá péče s uživateli služby
• Spolupráce s ostatními úseky organizace
• Práce na vytváření Standardů kvality v sociálních službách
• Tvorba a zavádění systému kvality na daném úseku

Nabízíme:
• práci na HPP (platové ohodnocení dle započitatelné praxe, po zapracování další platové složky)
• práce v nepřetržitém provozu, 12-ti hodinové směny – denní, noční
• pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Vaše nabídky s životopisem zasílejte na emailovou adresu: mzdovy.ucetni@dd-jablonec.cz, popřípadě doručte osobně na adresu Domov důchodců Jablonecké Paseky, p. o., Vítězslava Nezvala 87/14, 466 02 Jablonec nad Nisou 2
Volné místo všeobecná sestra v sociálních službách - směnující pro lokalitu Jablonec nad Nisou.