odborný rada - právník

  • Louny

Pracovní místo ( odborný rada - právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Katastrální pracoviště Louny
Ředitel Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj
Ing. Karel Čtvrtečka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
ID: 56000180 - odborný rada v oddělení
právních vztahů k nemovitostem (právník)
na Katastrálním pracovišti Louny
Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, velmi dobrou znalost práce na PC, Word, Excel, Outlook, komunikační dovednosti, iniciativní přístup, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, čistý výpis z rejstříku trestů
Náplň práce a místo výkonu práce:
rozhodování o návrzích na povolení vkladu práv do katastru, o zamítnutí vkladu, o výmazu práv k nemovitostem,zjišťování způsobilosti listin nebo ohlášení určených k záznamu nebo k vyznačení
poznámek o právech k nemovitostem,jednání se státními orgány, obcemi, vlastníky a jinými oprávněnými při zápisu vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem
vedení správních spisů (i v elektronické podobě)
metodické vedení po právní stránce v ostatních agendách katastrálního úřadu
Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Louny, Pod Nemocnicí 204, 440 17 Louny.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, cca do konce roku 2021),odměňování v souladu s nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, v závislosti na délce dosažené praxe (zařazení ve 12. platové třídě - platová tabulka dle přílohy č. 2 nařízení vlády).
systém zaměstnaneckých a sociálních výhod