SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: znalost a praxi v oblasti podvojného účetnictví, všeobecnou znalost zákona o dani z příjmu, samostatnost při zpracování měsíčních účetních závěrek, komunikativnost, rozhodnost, samostatnost, řidičské oprávnění sk. B výhodou,
- Nabízíme: práci v příjemném prostředí a kolektivu, praxi ve stabilní společnosti s dlouholetou praxí, pravidelná profesní školení, stravenky, sick days, vánoční prémie, mimořádné odměny při získání nových zakázek
- pozice je vhodná pro absolventy škol a ženy po mateřské dovolené
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Hozová Ivana, tel. 776 319 515, e-mail: ivana.hozova@cesorg.cz
Volné místo samostatný/-á účetní pro lokalitu Hradec Králové.