FINANČNÍ MANAŽER/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FINANČNÍ MANAŽER/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: Finanční a projektové řízení včetně další spolupráce na administraci evropských projektů, zpracovávání a aktualizace finančních a věcných analýz fakulty, vyhledávání možností podávání projektových žádostí na národní i mezinárodní úrovni (národní operační rogramy, programy přeshraniční spolupráce a programy komunitární), spolupráce na přípravě projektových žádostí o poskytnutí dotace do výše uvedených programů, komunikace s příslušnými řídicími orgány jednotlivých programů (ministerstva apod.), komunikace s Rektorátem Univerzity Karlovy, spolupráce na zadávání a administraci veřejných zakázek, zajištění vedlejší administrativy a činností souvisejících s chodem oddělení.
- Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ekonomického zaměření, trestní bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, výbornou znalost práce na PC (zejména MS Office: Word, Excel, PowerPoint).
- Výhodou: Praxe v oblasti strukturálních fondů EU, zZkušenosti s projektovým a finančním řízením projektů (zejména zpracování finanční části zprávy o realizaci projektu a žádosti o platbu, čerpání rozpočtu projektu, komunikace s pracovníky ŘO OP v otázkách způsobilosti výdajů, změny v rámci rozpočtu projektu, správa a evidence pohybů na účtu projektu, refundace výdajů apod.), zkušenosti s přípravou projektů, zkušenosti s informačními systémy řídicích orgánů operačních programů, zkušenosti a orientace v oblasti veřejných zakázek, kontrol a auditu, znalost anglického jazyka.
- Nabízíme