PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
1) kurz Pracovníka v sociálních službách výhodou (upřednostňujeme osobnostní předpoklady pro výkon pozice - lidský přístup, ochota pečovat, spolehlivost, kurz možné absolvovat následovně).
2) řidičský průkaz B - aktivní řidič

Vhodné i pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE:
1) pečovatelská služba je poskytována v domácím prostředí klientů, zahrnuje péči o seniory, zdravotně postižené a nemocné osoby (pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, pomoc při osobní hygieně, poskytnutí stravy, zajištění chodu domácnosti a zprostředkování kontaktu se společenským prostředím),
2) provozní doba služby je od 7:30 do 22:00 každý den v týdnu,
3) pracovní doba pečovatelky je rozvržena nerovnoměrně a činí 40 hodin týdně. Denně pečovatelka odpracuje 7 hodin. Krátký týden (pondělí až pátek) odpracuje pečovatelka 35 hodin, v dlouhém týdnu (pondělí až pátek + 1 den o víkendu) odpracuje pečovatelka 42 hodin. Pečovatelka pracuje zpravidla v dopoledním provozu od 7:30 do 15:00 hodin. 1x nebo 2x týdně připadne na pečovatelku odpolední provoz od 14:30 do 22:00 hodin.

Schopnosti a dovednosti
1) předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti
2) schopnost samostatné i týmové práce
3) spolehlivost, zodpovědnost;
4) fyzická zdatnost - práce i s těžce zdravotně postiženými osobami a imobilními klienty

NABÍZÍME:
1) Služební telefon, služební vozidlo.
2) Příplatky za práci přes čas.
3) Dovolená na zotavenou 23 dní ročně.
4) Zdravotní volno 5 dní ročně (zdravotní volno čerpá zaměstnanec v případě, že mu není dobře nebo potřebuje vyležet začínající onemocnění, aniž by musel na