referent/referentka vnitřních věcí státu oddělení správního odboru správního a K

  • Brno

Pracovní místo ( referent/referentka vnitřních věcí státu oddělení správního odboru správního a K ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Krajský úřad Jihomoravského kraje hledá vhodného kandidáta/kandidátku
na místo referenta/referentky vnitřních věcí státu oddělení správního odboru správního a Krajského živnostenského úřadu s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, 601 82 Brno
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou)
Uchazeči/uchazečky musí splňovat následující požadavky:
vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
studijní obor: nejlépe právo nebo veřejná správa
znalosti oboru:
˘ znalost agendy státního občanství a matrik, znalost vidimace a legalizace
zkouška zvláštní odborné způsobilosti - při správě matrik a státního občanství (do 18 měsíců
po nástupu do pracovního poměru)
praxe: vítána praxe v oblasti práva nebo ve veřejné správě
vítána znalost německého nebo anglického jazyka
jazykové znalosti: vítána znalost německého nebo anglického jazyka
další požadované dovednosti:
˘ dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, internet, elektronická pošta)
˘ schopnost analyticky myslet
˘ tvůrčí schopnosti, schopnost samostatné práce
˘ schopnosti vysokého pracovního nasazení a zvládání stresových situací
˘ ochota se dále vzdělávat
˘ komunikační schopnosti
Kontaktní pracovník: JUDr. Eva Sychrová, vedoucí oddělení správního, telefon: 541 652 216.
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10.
Termín nástupu: od 1. 11. 2018 - dle dohody.
Charakteristika pracovního místa: práce v oblasti státoobčanské a matriční a