VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY

  • Brno

Pracovní místo ( VIZUÁLNÍ KONTROLA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Máte zájem o zajímavou práci v centru Brna s výbornou dostupností MHD?
Chcete rozumné pracovní tempo a dobré podmínky k práci?
Pak hledáme právě Vás!
Jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu dekorativních dílů pro letecký, automobilový a ostatní průmysl. Jsme LARS Chemie, spol. s r.o., letopočet narození 2004, www.lars.cz.
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE
vizuální kontrola povrchu vyrobených dílců a kontrola jejich kvality
jednoduché manipulační práce a provedení záznamu o kontrole
práce s produkty z plastů, které nejsou těžké a velké
CO OD VÁS OČEKÁVÁME
dobré vizuální schopnosti, jednoduše řečeno, dobrý zrak
bezúhonnou osobnost s předpoklady pracovat v menším týmu
trpělivost, pečlivost, samostatnost
dodržování stanovených postupů
ochotu pracovat na dvě směny (pevná pracovní doba 7,5 hod./směna)
Zaujali jsme Vás?
Máte zájem o dlouhodobé zaměstnání?
Neváhejte, zašlete nám svůj životopis. Určitě Vám dáme do tří dnů vyjádření.
RÁDI VÁM NABÍZÍME
pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem IHNED nebo dle DOHODY
plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura
mzdu 18.000 - 23.000 Kč s pravidelnou výplatou na Váš účet
pracoviště v Brně, ul. Táborská 197, cca 5 min. od zastávky tramvaje či autobusu
fyzicky nenáročnou práci s rozumným pracovním tempem
neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád pomůže
super klimatizaci na pracovišti, v horku chladí, v zimě topí
férový přístup nadřízených k zaměstnancům
samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení
DALŠÍ ZAJÍMAVÉ BENEFITY PRO VÁS
stravenky v hodnotě 80 Kč/ks, jíst s