sociální pracovník/ce, pracovník/ce v sociálních službách

  • Hodonín

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce, pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, klub Pohoda Hodonín, Horní Valy 2, Hodonín 695 01
Náplň práce: práce s dětmi a mládeží, věková skupina 11 - 21 let: koordinace trávení volného času, individuální poradenství, řešení každodenních problémů, prevence společensky nežádoucích jevů.
Požadujeme kvalifikační předpoklady pro výkon činnosti těchto funkcí podle zákona č. 108/2006 Sb. Sociálního pracovníka. Min. VOŠ/VŠ v oborech: sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče a příbuzných oborech. Pracovníka v sociálních službách: v souladu se zákonem 108/2006 Sb., SOU bez maturity + kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách v min. rozsahu 150 hodin, SV + kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách v min. rozsahu 150 hodin, splňuje kvalifikační předpoklad pro výkon pracovníka v sociálních službách, zkušenosti v práci s dětmi a mládeží výhodou. Dobré komunikační schopnosti a samostatnost. Znalost práce na PC (Word, Excel, Facebook). Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: pracovní poměr na 1,0 úvazku, odpovídající finanční ohodnocení, možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání, pravidelnou supervizi, zaměstnanecké výhody, zaměstnání ve velké a stabilní organizaci. Předpokládaný termín nástupu: 1.1.2019
Kontaktní osoba pro zasílání životopisů a motivačních dopisů: Marie Salajková, Wilsonova 7, 695 05 Hodonín, email: personalista@hodonin.charita.cz, tel: 731 130 787
Kontaktní osoba pro informace o nabízené práci: Mgr.Jiří Barbořák - vedoucí služby
Tel: 737 234 093
Volné místo sociální pracovník/ce, pracovník/ce v sociálních službách pro lokalitu Hodonín.