vrátný/á - informátor/ka

  • Bzenec

Pracovní místo ( vrátný/á - informátor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost AGP PLUS SERVICE s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Vrátný(á) / Informátor(ka) na hlavní pracovní poměr. Práce je vhodná pro OZP, OZZ. Vhodné i pro starobní důchodce na DPP.
Místo výkonu práce: AVX Czech Republic s.r.o., Sportovní 1441, 696 81 Bzenec okr. Hodonín.
Nástup: od 1.10.2018 nebo DOHODOU
Náplň práce: klíčový režim, kontrola - zapisování vozidel, obchůzky v areálu objektu, obsluha EPS.
Požadujeme: bezúhonnost (čistý výpis z RT).
Nabízíme: nepřetržitý provoz tj. 6:00 až 18:00 hod. a 18:00 až 6:00 hod, mzda 81 Kč/hod. + odměny + stravenky v nominální hodnotě 60 Kč.
V případě vašeho zájmu a pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat: Iveta Kučová- provozní manažer, tel. číslo 730 156 770, e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz.
Volné místo vrátný/á - informátor/ka pro lokalitu Bzenec.