OPERÁTOR/KA JEDNOÚČELOVÝCH OBRÁBĚCÍCH CNC A ROBOTICKÝCH CENTER

  • Liberec

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA JEDNOÚČELOVÝCH OBRÁBĚCÍCH CNC A ROBOTICKÝCH CENTER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká firma působící v oblasti výroby střešních nosičů hledá pro nepřetržitý provoz operátora jednoúčelových obráběcích CNC a robotických center.
Nabízíme silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci, práci ve stabilním mladém kolektivu, smlouvu na dobu neurčitou, zajímavé finanční ohodnocení a další benefity.
Jedná se o jednoduchou obsluhu strojů spočívající v založení, vyjmutí, následné vizuální kontrole dílu a jeho případné dočištění. Technické myšlení a manuální zručnost výhodou.
Požadujeme schopnost týmové práce, časovou flexibilitu a základní práci s PC.
Další benefity: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, smlouva na dobu neurčitou.
Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte pí. Wolf.
Volné místo operátor/ka jednoúčelových obráběcích cnc a robotických center pro lokalitu Liberec.