Vedoucí projektů

  • Lány

Pracovní místo ( Vedoucí projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
ochotu učit se novým procesům se schopností týmové práce, ochotu ke služebním cestám i do zahraničí,
znalost NJ / AJ, znalost programu Wincarat - výhodou, praxi na podobné pozici min. 2 roky, vzdělání ve strojírenském oboru.
Náplň práce:
plánování časového průběhu projektů, zavádění nových projektů do výroby, dohlížet na dodržování rozpočtu jednotlivých projektů.
vypracovávání průběžné zprávy o projektech a předávání zpráv jednateli společnosti,
úzká spolupráce s vedením projektů v SRN a vedením managementu.
Provádění a vedení projektových porad.
Sestavování a vedení odpovědného týmu daného projektu.
Nabízíme:
25 dnů dovolené, čtvrtletní prémie, variabilní finanční bonusy.

Životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu: J.Prochazkova@mueller-technik.cz
Volné místo vedoucí projektů pro lokalitu Lány.