VEDOUCÍ STŘEDISKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ STŘEDISKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou do června 2019, nástup 1.12.2018,
- Náplň práce: odpovídá za naplňování koncepce střediska, které poskytuje sociální i navazující služby pro rodiny s dětmi, včetně jeho veřejného závazku, odpovídá za kvalitu a odbornost poskytovaných služeb a jejich rozvoj; podílí se na přípravě, realizaci a vyúčtování projektů (středisko je založeno na vícezdrojovém financování); vede tým lidí, svolává a vede pravidelné porady pracovníků střediska; koordinuje ambulantní a terénní formu služby; zastupuje středisko na veřejnosti a v odborných skupinách; komunikuje s institucemi a dalším okolím provozovaného střediska; pracuje v přímé práci s klienty; dbá na dobré jméno organizace a střediska
- Požadujeme: pracovní zkušenosti v oboru; vzdělání dle zákona o soc. službách v platném znění a zákona o sociálně právní ochraně dětí dle 359/1999 ve znění pozdějších předpisů; aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb a standardů sociálně právní ochrany; dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti; organizační talent; schopnost vést tým lidí; samostatnost, spolehlivost a psychická odolnost; rozhodnost ve složitých a krizových situacích; ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, počítačová gramotnost; uvítáme zkušenost s vícezdrojovým financováním, zkušenost s prací s cílovou skupinou, pracovní nasazení, chuť do práce, flexibilitu , zkušenosti
- Nabízení: zajímavou a tvořivou práci, vedení středně velkého týmu pracovníků, práce pod supervizí, metodickým vedením, zajímavé platové ohodnocení, zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení dle a