SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI

  • Bohuslavice

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Pašová tel.: 739 524 365 (volat v době 8:00-15:00 hod.), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz.
Jedná se o přímou práci se seniory a jejich rodinami a zajištění administrativních činností spojených s přijetím a pobytem uživatelů v Domě pokojného stáří Bohuslavice - domově pro seniory dle zákona o sociálních službách.
Náplň práce zahrnuje jednání se zájemci, provádění sociálních šetření u žadatelů, vyřizování žádostí o umístění do domova, vedení osobní dokumentace uživatelů a evidencí spojených s jejich pobytem, vypracovávání organizačních metodik práce a metodik týkajících se standardů kvality sociálních služeb, zpracovávání statistických výkazů, metodické vedení klíčových pracovníků v rámci individuálního plánování, poskytování obecného sociálně právního poradenství uživatelům, komunikaci s úřady a jinými institucemi, spolupráci na přípravě a realizaci aktivizačních činností pro uživatele.Jedná se o práci v jednosměnném provozu - 8 hodinové denní směny, pondělí až pátek.
Požadujeme: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., § 110 (4), trestní bezúhonnost, znalost zákona o sociálních službách, komunikativní dovednosti, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost, empatii, ztotožnění se s činností Charity a jejími hodnotami, aktivní práci na PC (především Microsoft Office, Internet, MS Outlook), řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Nabízíme: smysluplnou a odpovědnou práci na plný úvazek, zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a