Projektant/konstruktér ocelových kontrukcí

  • Brno

Pracovní místo ( Projektant/konstruktér ocelových kontrukcí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: jvanis@fest-engineering.com
Požadujeme:
- Znalost projektování a navrhování ocelových konstrukcí a potrubních uložení
- Znalost práce v programu TEKLA Structures
- Znalost práce v programu PDMS, PDS, AutoCAD, Inventor, SCIA výhodou
- Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Nabízíme:
- Perspektivní práce v rozvíjející společnosti
- Atraktivní platové ohodnocení včetně bonusů
- Zaměstnanecké bonusy (stravenky, mobilní telefon, jazykové kurzy v rámci pracovní doby, jazykové pobyty v zahraničí)
- Podílení se na zajímavých zahraničních projektech
- Možnost seberealizace a profesního růstu
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon, jazykové kurzy
Volné místo projektant/konstruktér ocelových kontrukcí pro lokalitu Brno.