Lékař/ka

  • Lázně Kynžvart

Pracovní místo ( Lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Lázeňská 295, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: VŠ vzdělání lékařského směru (obor pediatrie, interna, vnitřní lékařství), specializovaná způsobilost v oboru RFM vítána, atestace v oboru nebo základní kmen výhodou, znalost práce na PC na uživatelské úrovni, znalost cizího jazyka výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Nabízíme: zaměstnanecké stravování, podpora v dalším vzdělávání souvisejícím s výkonem povolání, zohledníme Vaše zkušenosti finanční nabídkou a atraktivními benefity (např. možnost home office, náborový příspěvek, k dispozici služební vozidlo, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravu a dovolenou, možnost ubytování, 5 týdnů dovolené), možnost zaměstnání lékařů důchodců. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-15:00 h) anebo e-mailem (zaslat profesní životopis).
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Lázně Kynžvart.