Asistent/ka logistiky

Pracovní místo ( Asistent/ka logistiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Skandinávská 2, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: 7:00-15:00 h. Náplň práce: řízení procesů příjmu, skladování a výdeje materiálu a zboží, dodržování plánu vyskladňování materiálu pro výrobu, expedice zakázek k zákazníkům a komunikace, kontrola správnosti evidence materiálu v systému skladového hospodářství, objednávání a koordinování přepravy zásilek (EU, mimo EU), spolupráce při naplňování obchodních cílů společnosti. Požadujeme: znalost celního řízení, nutná znalost NJ nebo AJ. Nabízíme: dlouhá perspektiva zaměstnání ve firmě, nově vybudované pracovní prostředí (nový sklad), možnost využití zaměstnaneckých benefitů, pět týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na dojíždění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo asistent/ka logistiky pro lokalitu Aš.