Manipulant - řidič VZV

  • Tachov

Pracovní místo ( Manipulant - řidič VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vítkov 108, Tachov
Náplň práce: zaváží - materiál, polotovary, obaloviny, odváží - hotové výrobky, kontroluje požadované a vyfasované zboží
Požadujeme: oprávnění k řízení VZV, numerickou způsobilost a gramotnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat v třísměnném a nepřežitém provozu, schopnost následovat a dodržovat pracovní postupy
Tel. kontakt v době od 9.00-11.00 hod.
bonusový systém společnosti, dovolená a pracovní volno nad rámec ZP, nadstandardní příplatky za směnnost, stravenky
směnnost: 3 směny,nepřetržitý provoz
Volné místo manipulant - řidič vzv pro lokalitu Tachov.