DĚLNICE DO VÝROBY KARTONÁŽE A HRAČEK- DVOUSMĚNNÝ PROVOZ - Nové Veselí

  • Nové Veselí

Pracovní místo ( DĚLNICE DO VÝROBY KARTONÁŽE A HRAČEK- DVOUSMĚNNÝ PROVOZ - Nové Veselí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DVOUSMĚNNÝ PROVOZ
Více jak 20 let vyrábíme společenské hry, hračky a v neposlední řadě také postavičky Igráčka. Naše hračky dělají jednak radost dětem, ale pomáhají také děti rozvíjet.
Základní podmínkou je chuť do práce a pozitivní nálada.
Práce u nás není složitá, ale zodpovědná.
Nekvalitní práce a zahálka se u nás neschová.
Nabízíme pestrou práci v čistém a příjemném prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity.
Výsledkem Vaší práce budou zajímavé hračky, které uvidíte v obchodech a také unikátní výrobky směřující do celého světa.
Požadujeme střídání ve dvousměnném provozu.
Budete součástí menšího kolektivu, kde si vzájemně lidé pomáhají, jde jim o kvalitu a spokojeného zákazníka.
Hledáte zajímavou změnu?
Pak očekáváme Váš životopis. Zašlete na info@efko.cz. Odpovíme všem.
Osobní kontakt bude umožněn uchazečům doporučeným Úřadem práce a po prvním kole výběrového řízení.
Stravenky, motivující odměny a další výhody
Volné místo dělnice do výroby kartonáže a hraček- dvousměnný provoz - nové veselí pro lokalitu Nové Veselí.