Servisní technik vodohospodářských zařízení

  • Brno

Pracovní místo ( Servisní technik vodohospodářských zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Česká společnost ASIO NEW, spol. s.r.o., podnikající více než 25 let v oblasti dodávek vodohospodářských výrobků na úpravu a čištění vod, která patří mezi přední tuzemské firmy expandující i do zahraničí, hledá vhodného kandidáta pro oddělení SERIVSU.
Náplň práce:
- Servisní zásahy u klientů (ČOV, lapáky, odlučovače, čerpací stanice)
- Technická kontrola, seřízení a údržba čistírenské technologie
- Komunikace se zákazníky

Požadavky:
- Řidičské oprávnění sk.B
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. el. zařízení §6
- Proklientská orientace
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem
- Technické myšlení, manuální zručnost
- Samostatnost a zodpovědnost
- Práce s plasty a orientace v oboru výhodou

Nabízíme:
- Pevné zázemí a přátelský kolektiv
- Příspěvek na stravování
- Služební telefon
- 25 dní dovolené (po zkušební době)
- Proplácení přesčasů nebo výběr náhradního volna
Nástupní mzda: 100,- Kč/hod + příplatek 10% (po zapracování příplatek 20%), dále čtvrtletní prémie dle výkonu + roční prémie

Životopisy zasílejte na polaskova@asio.cz
Volné místo servisní technik vodohospodářských zařízení pro lokalitu Brno.