Asistent/ka pedagoga (noční)

  • Děčín

Pracovní místo ( Asistent/ka pedagoga (noční) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Místo výkonu práce: Děčín

Požadované vzdělání: střední odborné + kurz pro asistenty pedagoga
Další požadavky: trestní bezúhonost, psychologický posudek od akreditovaného psychologa (uchazeč hradí 2500,- Kč), zdravotní způsobilost
Platové podmínky dle NV - 4.platová třída, stupeň dle dosažené započitatelné praxe.
Příplatky za práci v noci, so + ne.
Možnost prodloužení pracovní smlouvy. V případě plnění kvalifikačních požadavků je možné pracovní poměr prodloužit na dobu neurčitou. Výkon služby v nočních hodinách.

Kontaktní osoba: Zdeňka Vilímová, zašlete životopis na e-mail: z.vilimova@vuboletice.cz, osobní jednání na adrese: VÚ,DDŠ,SVP,ZŠ,SŠ a ŠJ, Vítězství 70, 407 11 Děčín XXXII
Volné místo asistent/ka pedagoga (noční) pro lokalitu Děčín.