LAKÝRNÍK/-CE KOVOVÝCH VÝROBKŮ

  • Hořice

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/-CE KOVOVÝCH VÝROBKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail vanc@hs-horice.cz nebo volejte na tel.: 603 281 754 od 8-18hod.
Požadavky:
- vyučen v oboru lakýrník, malíř, natěrač nebo jiném technickém oboru, popř. dlouhodobá praxe
s lakováním výhodou
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita
- oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou (jinak zaškolíme)
- oprávnění na obsluhu vysokozdvižným vozíkem výhodou (zaškolíme)

Náplň práce
- lakování kovových výrobků v mokré lakovně
- orientace v nástřikových plánech jednotlivých výrobků
- manipulace s materiálem a polotovary pomocí mostového jeřábu

Poznámka:
- mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi, min. od
25 tis.Kč/měs.
- po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup možný dohodou

Nabízíme:
- mobilní telefon, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s
příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely,
měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny
Vhodné i pro absolventy/-ky.
Volné místo lakýrník/-ce kovových výrobků pro lokalitu Hořice.