PRÁVNÍK ODBORU PRÁVNÍHO A VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK Magistrátu města Liberec

  • Liberec

Pracovní místo ( PRÁVNÍK ODBORU PRÁVNÍHO A VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK Magistrátu města Liberec ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené právničky odboru, nástup je možný ihned, případně dle dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 1. října 2018. Platová třída 12 s tarifem 22.160 - 33.300 Kč podle přílohy č. 2 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + osobní příplatek + poskytnutí ostatních složek platu po zapracování. Zaměstnanecké výhody jsou garantovány kolektivní smlouvou úřadu. Předpoklady: Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem ČR (příp. i cizím stát. občanem a má v ČR trvalý pobyt), dosáhla věku 18 let, je způsobilá k práv. úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním předpisem. Místem výkonu práce jsou budovy Magistrátu města Liberec a území správního obvodu města Liberce. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo a právní věda; orientace v právních předpisech a platných normách z oblasti samosprávy; dobré komunikační schopnosti pro jednání s klienty; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office, Codexis, Internet). Vítána je praxe ve veřejné správě, podnikové agendě apod., není však podmínkou (místo je vhodné i pro nové absolventy vysokých škol s uvedenou právní specializací). Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/ .
Bližší informace k uvedenému výběrovému řízení jsou zájemcům k dispozici na úřední desce Magistrátu města Liberec na http://www.liberec.cz/cz/magistrat-radnice/uredni-deska/volna-pracovni-mista/
V